Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
Szybki kontakt

Dział Handlowy

Paweł Niedbała

tel. +48 730 517 977
e-mail; pawel.niedbala@elkatelektro.pl

Dział Zamówień

e-mail; zamowienia@elkatelektro.pl

Nowość

Lampa LED Ring 230V/100W

Zapytaj o cenę

Producent: Elkat
Kod: LLED230/30
Produkt niedostępny
Waga:50.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Innowacyjna lampa LED o nowoczesnej stylizacji zasilana z sieci elektrycznej napięciem 230V

Lampa została zaprojektowana przez specjalistów z firmy Elkat a w sfinansowaniu prac pomogły środki pozyskane z Funduszy Norweskich.

Lampa została zaprojektowana w taki sposób, aby poradzić sobie w niesprzyjających warunkach panujących na naszej szerokości geograficznej.

Lampa jest wyposarzona w dwa wysokowydajne energooszczędne źródła światła ledowego (diody LED najnowszej generacji), pierścień wytwarzający poświatę o promieniu 15-20 m o jasności odpowiadającej mocy 100 watowej żarówki oraz światła kierunkowego, które dodatkowo rozświetla otoczenie w przypadku wykrycia ruchu.Lampa dostępna w różnych kolorach.

Dostępny też wariant z możliwością zmiany kolorów światła sterowany za pomocą aplikacji w urządzeniach mobilnych.

Żywotność lampy to nawet 15-20 lat!Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Języki
Polski English
Fundusze