Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
Szybki kontakt

Dział Handlowy

Paweł Niedbała

tel. +48 730 517 977
e-mail; pawel.niedbala@elkatelektro.pl

Dział Zamówień

e-mail; zamowienia@elkatelektro.pl

Nowość

Lampa LED z panelem PV 15W

Zapytaj o cenę

Producent: Elkat
Kod: LLEDPV002
Produkt niedostępny
Waga:50.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Innowacyjna lampa zasilana ogniwem fotowoltaicznym, która pracuje sprawnie także w warunkach zimowych!

Lampa została zaprojektowana przez specjalistów z firmy Elkat a w sfinansowaniu prac pomogły środki pozyskane z Funduszy Norweskich.

Lampa została zaprojektowana w taki sposób, aby poradzić sobie w niesprzyjających warunkach panujących na naszej szerokości geograficznej, jest w stanie generować światło przy całkowitym zachmurzeniu nawet przez siedem dób!

Lampa jest wyposarzona w dwa wysokowydajne energooszczędne źródła światła ledowego (diody LED najnowszej generacji), pierścień wytwarzający poświatę o promieniu 15-20 m o jasności odpowiadającej mocy 100 watowej żarówki oraz światła kierunkowego, które dodatkowo rozświetla otoczenie w przypadku wykrycia ruchu.

Inteligentny system zarządzania energią

Inteligentny system przewiduje zużycie energii i dostosowuje parametry świecenia do stanu naładowania akumulatorów. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lampa przechodzi w stan czuwania i świeci przez kolejne 2 tygodnia wyłączenie z podświetleniem ringu, doładowując minimalnie z zainstalowanego panela PV akumulatory. 


Odporność na warunki zimowe

Panel fotowoltaiczny został umieszczony pod kątem dostosowanym do warunków zimowych, co zapobiega osadzaniu się śniegu.
Akumulatory zostały umieszczone za panelem, co ułatwia instalację w porównaniu do dostępnych na rynku lamp solarnych, gdzie wymagane jest umieszczenie baterii pod ziemią. Akumulatory ukryto w specjalnie zaprojektowanych boksach, chronionych pianką termo izolującą o niskiej przenikliwości termicznej. Lampa została wyposażona w wysokowydajne energooszczędne diody LED najnowszej generacji.

Żywotność lampy to nawet 15-20 lat!

Żywotność paneli fotowoltaicznych jest przewidywana na 25-35 lat choć np. pierwsze komercyjne produkowane panele firmy Sharp nawet po 50 latach wciąż produkują prąd. Nowoczesne technologie laminowania paneli sprawiają, że żywotność obecnych systemów będzie dłuższa niż produkowanych na początku 80-tych lat. Dodatkowo brak elementów ruchomych powoduje wysoką bezawaryjność paneli choćby np. w stosunku do wiatraków.


Lampa dostępna w różnych kolorach.

Dostępny też wariant z możliwością zmiany kolorów światła sterowany za pomocą aplikacji w urządzeniach mobilnych oraz w różnych kolorach


Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Języki
Polski English
Fundusze